הכנת קפה במכונות קפה

מכונות קפה הן ההתמחות המרכזית שלנו, ובאמת שקצרה היריעה,
מלשטוח כאן בדף זה חומר מספק אודות הציוד הנהדר הזה.

אם בכל זאת נרצה להתחיל החלוקה הכי בסיסית שצריך לעשות במכונות הקפה היא החלוקה בין מכונות אוטומטיות לחלוטין, וידניות.

המכונות האוטומטיות, שמאוד מתאימות לאנשים שמעדיפים פשוט להתמקד בכוס הקפה עצמו ולא במסביב,או למשרדים עמוסים, עושות בדיוק מה שזה נשמע,הכל בלחיצת כפתור.

המכונות האלה לרוב  יקרות יותר, חלקן טוחנות קפה במקום, וחלקן עושות שימוש בקפסולות/פודים של קפה.

אך עליה וקוץ בה, שיקום המתנדב האמיץ מהקהל ויגיד שאוכל מהיר טוב יותר מאוכל גורמה מעשה ידי השף! כמובן שעל טעם וריח אין מה להתווכח (חייבים להודות שלכל הפחות קשה להתווכח), רבים מחזיקים בדעה לפיה מכונה ידנית פשוט נותנת מוצר טוב יותר.
לא סתם אין רואים מכונות אוטומטיות בבתי קפה. בכל בתי הקפה ניתן לראות את המכונות הידניות, אשר דורשות מיומנות הפעלה. במכונות הידניות, למי שטרם הצליח לנחש, יד האדם עושה את רוב העבודה.

המכונה מצפה לקבל מהמפעיל כמות מתאימה של קפה טחון, דחוס היטב בידית. המכונה גם מצפה מאותו מפעיל, לקבוע כמה זמן תמשך החליטה (ובדגמים אחרים, גם לחץ וטמפרטורה).

מעבר לחלוקה הזו, שהיא הבסיסית ביותר, חושב להכיר שכמו בכל תחום, ישנן רמות שונות ומשונות של איכות. אנו בגלריה, חורטים את האיכות על דגלנו ומפצירים בכם לא להסתפק בצעצועים שנרכשו במקומות שאינם מתמחים. קפה הוא מוצר הגורמה הזול ביותר, שאפשר להכין ולשכלל לבד בבית.לכל אוהב קפה, יש את נקודת המפנה בה הוא שתה את הכוס בזו, שלא היתה כמו אלה שקדמו לה, והיא, רבותי, לא באה ממכונה זולה, מפעיל מרושל או קפה לא טרי!

רוצים להכיר קפה ברמה אחרת? התקשרו אלינו עוד היום! בשביל זה אנחנו פה!
 


 צלצל עכשיו אילן -054-3540020

טלפון: 054-3540020       דואר אלקטרוני: sales@coffeegallery.co.il      פייסבוק
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות