אודות הגלריה למכונות קפה

אודות 'הגלריה למכונות קפה'- אילן אזולאי
הגלריה למכונות קפה' הוקמה בשנת 2002 ומהווה בית מלאכה לקפה בדרום תל אביב, ברחוב מטלון 74,
בהנהלת אילן אזולאי– מקצוען ומומחה, מהוותיקים בארץ, 
מומחה בתחזוקה ותיקון של מכונות קפה מקצועיות.

אילן החל את דרכו המקצועית כטכנאי בחברות קפה גדולות בארץ ולאורך השנים צבר ניסיון עתיר וידע נרחב בתיקון ושיפוץ מכונות קפה מקצועיות, תיקון מטחנות וכמובן - קליית קפה איכותי ועשיר.

יתר על כך, לאורך השנים סייר בעולם, למד מקרוב את תהליך הייצור וההרכבה של מכונות הקפה במפעלים המובילים באירופה ובמקביל חלם ללא הרף לייצר בעצמו מכונת קפה מקצועית ויוקרתית, עמידה ואיכותית ויחד עם זאת ידידותית לתחזוקה.

כיום, במסגרת 'הגלריה למכונות קפה', הוא מספק שירות מקצועי לבתי קפה, למוסדות ולכל אדם אשר זקוק לשירות תיקונים ושיפוצים אמין ובלתי מתפשרשל מכונות קפה. כמו כן,
ב-'גלריה למכונות קפה' תוכלו לרכוש מכונות קפה מקצועיות בלבד - והיו בטוחים כי תקבלו את הייעוץ הטוב ביותר והתאמה אישית של סוג המכונה לצרכים שלכם.

'הגלריה למכונות קפה' היא גם יבואנית של חלקי מכונת קפה, כך שתוכלו להשיג חלפים מקוריים במחירים נמוכים ומיוחדים !

לצד כל זאת, בשנת 2013, הגשים אילן אזולאי את חלומו רב השנים ולאחר מעל 3  שנות פיתוח קפדני - ייצר באופן עצמאי ובאהבה רבהאת מכונת הקפה המקצועית מדגם 'יוליה' המוצעת כיום למכירה. מכונת קפה בייצור ישראלי, ברמה היוקרתית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם, אשר מבוססת על הרכיבים הטובים בעולם – ועשויה כולה מנחושת.

'יוליה' הינה מכונת קפה המאפשרת לאוהבי הקפה ליהנות ממיצוי טעמים מושלם - מכונה חזקה ועוצמתית, אשר מתוכננת לעבוד באופן רציף, לספק לכם כמות רבה של כוסות קפה בטמפרטורה אחידה וכן לעבוד בלחצים שווים ומדויקים לשמירה ולמיצוי טעמים אופטימאלי.

למעשה, מכונת קפה מקצועית דגם 'יוליה' היא אך ורק יריית הפתיחה בקו הייצור המתקדם, שממשיך לדגם 'רומיאו' והשניים משתלבים באופן מופלא לדגם שלישי, 'רומיאו ויוליה' –  המהווה מכונת קפה אוטונומית לחלוטין.

חיפשתם מכונות קפה מקצועיות?

זקוקים לשירותי תיקון, שיפוץ ותחזוקת מכונת קפה מאיש מקצוע מיומן ומוסמך?

צרו קשר עוד היום עם 'הגלריה למכונות קפה' וקבלו שירות זריז ומהימן!

טלפון: 054-3540020       דואר אלקטרוני: sales@coffeegallery.co.il      פייסבוק
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות